Yabancı Uyruklular İçin Sağlık Sigortası

11 Nisan 2013 tarihli, 28615 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Yabancılar ve Uluslararası Koruma Kanunu”, aile ikamet izni ve uzun dönem ikamet izni için aranan şartlar arasında sağlık sigortasına sahip olma koşulunu hükme bağlayan maddeleri ile 11 Nisan 2014 tarihi itibarıyla yürürlüğe girdi.

Yabancı Uyruklular için Teminat İçeriği
Emniyet Genel Müdürlüğü’nün resmi internet sitesinde talep edilen asgari teminatlar ;yatarak tedavi teminatı için limitsiz – %100 ödeme yüzdesi (%0 sigortalı katılım payı), ayakta tedavi paketi için 2.000 TL-%60 ödeme yüzdesi (%40 sigortalı katılım payı) ve yardımcı tıbbi malzeme teminatı için 1.000 TL-%60 ödeme yüzdesi (%40 sigortalı katılım payı)şeklinde duyurulmuştur. Sigorta şirketleri de bu doğrultuda mevcut planlarından bu teminatlara yakın olanları müşterilerine sunmaktadır. Bizlerse sizin için esnek ödeme seçenekleri ve fiyat avantajının yanı sıra Emniyet Müdürlüğünce de kabul gören bir poliçe hazırlar ve 48 saat içinde size ulaştırırız.

 ‘YABANCILAR VE ULUSLARARASI KORUMA KANUNU’ ve bu kanuna istinaden zorunlu hale gelen Genel Sağlık sigortası kapsamında, belirtilen kriterlere uygun sigorta yaptırmak ve en hızlı şekilde size ulaşmasını sağlamamızı isterseniz bizi arayın… Tel: 0 216 549 26 36  Mail: info@sigortabahcesi.com


Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası için iletişime geçin.