Hayat Sigortası

Hayat sigortası yaptırarak olası bir yaşam kaybınız olması durumunda sevdiklerinizin, kalıcı bir sakatlık ya da kritik hastalık durumunda da kendinizin ve sevdiklerinizin yaşam standartlarını koruyabilir, çocuklarınızın eğitimlerine devam etmelerini sağlayabilir ve geleceklerini güvence altına alabilirsiniz.

Hayat Sigortaları, öncelikle ana teminat olan vefat teminatını içermektedir, sigortalının başına istenmeyen bir olay gelmesi sonucunda, vefat etmesi durumunda devreye girmektedir. Hayat Sigortaları, sigortalının önceden belirtmiş olduğu lehtar ya da kanuni varislerine sigorta poliçesinde belirtilen teminatları ödeyerek mali güçlüklerin yaşanmasını engellemektedir. Vefat teminatının yanında ödenecek ek primlerle Kaza Sonucu Vefat, Kaza Sonucu Maluliyet, Kaza Sonucu Tedavi Masrafları, Kritik Hastalıklar gibi teminatlar da satın alınabilmektedir.
Hayat Sigortaları için ödenilen primler, TL ya da dövize endeksli (Amerikan Doları, Euro) olarak seçilebilir. Prim ödeme dönemleri, ürünler bazında değişebilmekte olup poliçe başlangıcında peşin, aylık, 3 aylık, 6 aylık ya da yıllık ödeme seçenekleri mevcuttur.

Prim İadeli Hayat Sigortası:
Sevdiklerinizi güvence altına alabileceğiniz ve aynı zamanda süre sonunda hayatta olmanız durumunda ödediğiniz primlerinizin tamamını geri alabileceğiniz bir hayat sigortası sunuyoruz: Prim İadeli Hayat Sigortası

Turuncu Elma:
Dileğimiz, herkesin istedigi gibi bir hayata sahip olması ama bazen hayat bize kötü sürprizler yaşatabiliyor. Ne kadar dikkatli olursak olalım bazı olayları değiştirme gücümüz olmuyor.
Herşey yolunda giderken bazı dostlarımızın “Geleceğini, aileni güvence altına aldın mı?” sorusunu duyuyoruz. Bu sorunun cevabını Turuncu Elma ile veriyoruz. Benzersiz yaklaşımıyla, çok farklı, son derece esnek, güvenli bir gelecek sunan ve tam koruma sağlayan yepyeni bir hayat sigortasını sizlerle paylaşıyoruz. “Yarın başıma bir şey geldiğinde ailemin ve kendimin yaşayacağı maddi zorluklara nasıl çözüm bulacağım” diye düşünmek zorunda kalmayacaksınız !

Korunan Gelecek Hayat Sigortası:
Emekliliğiniz için hedeflediğiniz birikim ve sevdiklerinizin gelecekleri, “Korunan Gelecek Hayat Sigortası” ile güvence altında! Emeklilik birikiminizi tamamlayamadığınız durumlarda, hedeflediğiniz birikimi koruyor ve sizin adınıza biz ödüyoruz. Bunun yanı sıra vefatınız halinde eşinizin ve çocuklarınızın hayatlarını muhtaç olmadan sürdürebilecekleri imkânı sunuyoruz.

Eğitim İçin Hayat Sigortası:
Şimdi vereceğiniz bir karar ile çocuğunuza kesintisiz eğitim imkânı sağlayabilirsiniz…
En iyi şartlarda, sınırsız bir eğitim imkânı; çocuğunuza verebileceğiniz en değerli armağan…
‘Eğitim İçin’, bu amaçla geliştirildi. Hayatta en çok değer verdiğiniz varlığınız, çocuğunuz, en iyi şekilde eğitimini tamamlasın ve hayata bir adım önde başlasın diye…

Ödüllü Birikim Hayat Sigortası:
Geleceğiniz için şimdiden küçük tasarruflar yapmaya başladıysanız, Hayatta başınıza gelebilecek her ihtimale karşı, kendinizi ve sevdiklerinizi Ödüllü Birikim Hayat Sigortası ile güvence altına almış olursunuz.
Yapmış olduğunuz birikimler ile kazanırken, yıllık minimum %2 gelir garantisi ile tekrar kazanır; Hayatınıza devam ediyor olmanız durumunda ise Prim İadesi Ödülü alırsınız.

Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız…