Biz Kimiz ?

Bir “Düs Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti” markası olan Sigorta Bahçesi, olumsuz ihtimallerin tedbirini bugünden alan siz değerli müşterilerimize çözüm üretmek amacıyla kuruldu. Sektördeki deneyimimiz ışığında kurduğumuz Sigorta Bahçesi’nde biz, gelişim ve değişime açık, genç ve işini seven kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Sigorta Temsilciniz olarak, her şeyin yolunda gittiği bir günde sizinle karşılaşıyoruz. İletişim kolaylığı, açıklık ve güvenilirlik sunuyoruz. Ve size hizmet verirken öncelikli amacımız; doğru risk analizi ile gerçekçi poliçeler hazırlayarak, gelecekte maksimum fayda yaratmak. Doğru teminatları seçerek, olumsuz şartlarda bile kendinizi her an güvende hissetmenizi sağlamak.

Biz, işimizin bir şeylerden satmaktan çok daha fazlası olduğuna inanıyoruz. Empati yeteneğimiz, çözümcü ve fayda odaklı yaklaşımımızla, hayatın zor anlarında da yanınızda olacağımız bilincini taşıyoruz.

Çünkü biliyoruz ki hayatta hiçbir şeyin garantisi yoktur ama her şeyin bir sigortası vardır!

Neden Sigorta Bahçesi?

  • Kendimiz için ne istiyorsak sizler için de aynısını istiyoruz. Sizi bir kez çalışılacak bir müşteri olarak değil, iyi günde kötü günde birlikte olacağımız dostlarımız olarak görüyoruz.
  • Bizi her gördüğünüzde, gülen yüzümüz ve içtenliğimizle yüzünüzde bir tebessüm bırakmanın keyfini seviyoruz.
  • Sadece kendi penceremizden değil, sizin pencerenizden bakabilmenin öneminin farkındayız.
  • Size verdiğimiz değerin aslında kendimize verdiğimiz değer olduğunu biliyoruz.
  • İhtiyacınız olduğunda alamayacağınız tek ürünün sigorta olduğu gerçeğiyle tanışmadan önce bizimle tanışmış olmanızı önemsiyoruz.

Neden Sigorta Bahçesi’ni bazı örneklerle anlatmak istedik. Ancak önemli olanın bunu size yaşatmak olduğunun bilincindeyiz.
İşte en önemli sebeplerden birisi olarak da bunu görüyoruz.

Saygılarımızla,
SİGORTA BAHÇESİ AİLESİ